O firmie

Firma Aspironix została założona w 2011 roku, aby znacząco przyczynić się do zwiększenia dostępności wysokiej jakości produktów i urządzeń medycznych w Europie Środkowej.

Uważamy, że dynamiczny rozwój opieki zdrowotnej w regionie jest nieodwracalny, i chcemy zapewniać produkty i usługi opieki zdrowotnej, które spełnią coraz wyższe potrzeby i wymagania klientów. Jesteśmy przekonani, że połączenie produktów i usług dostarczanych przez Aspironix może być właściwą kombinacją dla prawidłowego i dynamicznego rozwoju opieki zdrowotnej. Połączenie dystrybucji wysokiej jakości produktów, profesjonalnych usług i opieki nad pacjentem jest często postrzegane przez naszych klientów i partnerów jako kluczowa różnica pomiędzy Aspironix a innymi dystrybutorami.

 

 

Oddział w Polsce rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2014 roku a siedzibę spółki otwarto w jednym z najpiękniejszych miast Europy- Krakowie.

 

Aspironix Polska to jedyny i wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych firmy ACELITY Company (KCI, Systagenix) na terenie Polski oraz innych wiodących producentów produktów medycznych takich jak: Andover, Aquasystem, MedSkin Solutions dr. Suwelack.

Głównym celem Aspironix Polska jest promowanie i pogłębianie wiedzy personelu medycznego w zakresie szeroko pojętego leczenia ran. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług medycznych firma Aspironix stale się rozwija wraz z rozwojem portfolio. Szeroka gama produktów od podstawowego do wysoko specjalistycznego pozwala na objęcie opieką każdego pacjenta niezależnie od rodzaju i stanu rany.

Nasze motto „pomagamy więcej” jest naszym celem nadrzędnym.

 

Nasz profesjonalny zespół to gwarancja długofalowej współpracy, spełnienia potrzeb klienta i sukcesu w leczeniu skomplikowanych ran.

Nasze produkty: